چند ساعت بیمه بدنه میخوای؟!

بیمه بدنه زمانی

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که به علت قیمت بالای بیمه بدنه با وجود پوشش های آن از خرید بیمه بدنه منصرف می شوید!؟؟

خرید بیمه بدنه برای 365 روز و پرداخت هزینه ی یک سال برای افرادی که هر روز از خودروی خود استفاده نمیکنند و یا فقط در ساعات خاصی از خودرو استفاده می کنند به صرفه اقتصادی نیست! حتی با وجود پوشش های بسیاری که در اختیار رانندگان قرار می دهد!

پول اضافه ندید! هرچند ساعت میخواین بیمه بدنه بخرین!

شما می توانید فقط زمانی که از خودرو استفاده می کنید بیمه بدنه بخرید. اگر فقط یک روز یا چند روز در هفته از خودرو استفاده می کنید فقط برای همان روزها بیمه بدنه بگیرید.

آوانس استارتاپ ارائه دهنده ی بیمه بدنه ی کوتاه مدت این امکان را به شما می دهد تا بیمه بدنه متناسب با نیاز و شرایط خود را تهیه کنید وبدون پرداخت هزینه یک سال از پوشش های بیمه بدنه بهره مند شوید.

 

به دلیل پیچیدگی مراحل خرید بیمه بدنه و مراجعه ی حضوری و معطل شدن در صف های بازدید خودرو از خرید بیمه بدنه منصرف می شوید!؟؟

شاغل هستین و فرصت مراجعه به مراکز بازدید بیمه بدنه را ندارین؟!

آنلاین و بدون مراجعه حضوری بیمه بدنه بگیرید.

آوانس استارتاپ ارائه دهنده ی بیمه بدنه کوتاه مدت به صورت کاملا آنلاین است.

بیمه نامه ی مخصوص خود را انتخاب کنید و به جای مراجعه ی حضوری به مراکز بیمه، از بدنه خودرو فیلم بگیرید؛ کارشناس های بیمه ما فیلم بدنه خودرو را آنلاین بررسی و بیمه بدنه شما را صادر می کنند.

به این ترتیب بدون مراجعه حضوری و فقط به ازای مدت زمان استفاده از خودرو بیمه بدنه بگیرید و در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

 

 

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: نادیا معارف وند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *